Kontakta
Ulrik´s Entreprenad AB

Kontakta oss för mer information!

Kontaktuppgifter

Ulrik's Entreprenad AB
Orgnr. 556843-6611
Norrgårdsgatan 7
686 35 Sunne
info@ulriks.se

När du kontaktar oss behandlar vi dina personuppgifter ansvarsfullt enligt vår personuppgiftspolicy.

Ulrik´s Entreprenad AB
Ulrik´s Entreprenad AB

Kontaktpersoner

Ulrik
Ulrik Henriksson
VD,
Ägare
070-673 97 87
ulrik@ulriks.se

Roger
Roger Pontinder
Arbetschef
Distrikt Värmland-Närke
 070-462 05 21
roger@ulriks.se

Martin
Martin Jonsson
Arbetsledare,
Mättekniker
 070-573 97 87
martin@ulriks.se

Elin
Elin Sand
Administration
070-673 97 85
elin@ulriks.se

William
William Henriksson
Administratör Björneborgs­deponin
070-673 97 93
william@ulriks.se

Carina
Carina Hjerpe
Ekonomiansvarig, fakturafrågor och lön
070-515 01 12
carina@ulriks.se